l
Rezervace

ŠipkaAkce

Borůvkové hody - tradiční akce pořádaná obcí Malá Morávka. Víkend probíhá tak, že většina restaurací vaří, peče i jinak krášlí svou nabídku borůvkami. Náš zkušený tým posílený, jako jeden z mála, připravuje domácí knedlíky ( v sezóně 2011 2.000 ks knedlíků a v sezóně 2018 3.600ks). Mimo tuto tradiční českou pochoutku servírujeme ještě vdolky, palačinky s borůvkami, zmrzlinové poháry, apod.

Řízkové hody - další tradiční akce obce Malá Morávka. Tato již není tak velká jako Borůvkové hody, ale milovníci steaků jistě neopomenou navštívit náš pension. Nabízíme vepřové a kuřecí řízky v několika úpravách ( smažený, přírodní ), květákové řízky, domácí  bramborový salát, domácí víděňský salát apod.

Rodinné oslavy a Silvestr - pro pořádání rodinných oslav můžeme v případě většího počtu hostů po dohodě uzavřít restauraci pouze k tomuto účelu. Oslavy narozenin, křtin nebo jenom obyčejné posezení rodiny. Také pro tyto události můžete využít náš salónek.

Svatby - v našem pensionu jsme již organizovali pět svateb. Jedna z nich byla jako zahradní svatba na našem pozemku. Samozřejmě k dispozici byla rovněž restaurace a další prostory pensionu. Další svatby se uskutečnily jak v restauraci, tak v našem skleněném salónku.